O NAS

 

Bary orientalne Kucak proponują swoim klientom szeroki wybór potraw kuchni orientalnej, m.in. chińskiej oraz wietnamskiej. Oferta jest dopasowana do klientów lubiących jedzenie ostre, łagodne oraz słodkie. Nasze smaki docierają nawet do wegetarian, którym proponujemy szeroki wybór dań.
 
Aby zamówić dania z dowozem do domu, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową,  złożyć zamówienie i czekać na pyszne jedzenie, które zostanie niezwłocznie przygotowane oraz dostarczone pod podany adres. Jest to najłatwiejszy sposób zjedzenia smacznego posiłku bez wychodzenia z domu lub spędzania godzin w kuchni.
 
Kucaki wyróżniają się nowoczesnym oraz ciekawym wnętrzem. Naszymi dużymi atutami są otwarte kuchnie, które widzą klienci lokali. Kucharz przygotowuje potrawy na bieżąco, więc każdy może oglądać jak jego jedzenie jest produkowane. Największą wartość przywiązujemy do czystości oraz bardzo wysokiego poziomu gotowania, dzięki czemu goście naszych lokali nigdy się na nas nie zawiodą. 
 
Wiele osób zadaje sobie pytanie „Co to Kucak? O co w tym chodzi?”
 
Kochani! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mieliśmy styczność z mnóstwem śmiesznych incydentów. Wielokrotnie sami zetknęliście się z nim. Wchodząc do baru orientalnego, w którym obsługiwał was Azjata na pewno spotkaliście się z kaleczeniem przez niego naszego języka.  Właśnie stąd wzięła się nazwa Kucak, a dokładnie od słowa Kurczak. Kojarzycie „Kucaka w ciescie” albo „Kucaka po indijsku” ?